Zorganizujemy doskonałe

przyjecia wesela bankiety studniówki bale maturalne przyjęcia komunie stypy bale karnawałowe pikniki plenerowe zakończenia roku
Restauracja Trojka

Przyjęcia okolicznościowe Poznań

Urodziny, imieniny, bale sylwestrowe, karnawałowe, andrzejkowe oraz wszelkie inne imprezy okolicznościowe to nasza pasja, w której się specjalizujemy już od wielu, wielu lat. Potrafimy stworzyć przyjęcie perfekcyjne bo wiemy, jakie składniki dobrej zabawy są najważniejsze.

Pierwszym elementem, którym zaskoczymy gości to wspaniała kuchnia. Nasi kulinarni specjaliści przygotują potrawy, które będą zachwycać nie tylko walorami smakowymi, ale również piękną estetyką. Kolejnym krokiem do sukcesu jest nasza elegancka sala, która zachwyca swoim wyjątkowym stylem oraz uroczystym charakterem.

Wiemy jakie to ważne…

Z wielką przyjemnością pomożemy w organizacji przyjęcia lub imprezy okolicznościowej, zadbamy o detale dekoracji sal i stołów, dopilnujemy wszelkich ustaleń, aby wszystko przebiegło z Waszymi oczekiwaniami.

Duża impreza, wesele lub przyjęcie okolicznościowe…? To nie problem!

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty organizacji imprez okolicznościowych w Poznaniu. Wolne terminy!

przyjęcia okolicznościowe Poznań

Przyjęcia okolicznościowe Poznań

W Restauracji Trojka będziecie Państwo czuli się nadzwyczaj komfortowo i przyjemnie. Wygodne krzesła, piękna zastawa oraz profesjonalna obsługa kelnerska to elementy, które z pewnością wzbogacą każdą imprezę okolicznościową Poznań. Ostatnim, ale równie ważnym, składnikiem jest wyśmienita zabawa. Na życzenie naszych gości jesteśmy w stanie zorganizować oprawę muzyczną, przy której będziecie się Państwo doskonale bawić.

Gwarantujemy, dobrą zabawę i udaną imprezę, która rozbawi i wprawi w doskonały nastrój każdą osobę.

Imprezy okolicznościowe Poznań

w 2021 zorganizowaliśmy

8

Przyjęć weselnych

30

Imprez okolicznościowych

40

Usług cateringowych na imprezy zewnętrzne
Organizacja przyjęcia

Zapytaj o dostępny termin

Szybki kontakt przyjęcia
Organizacja przyjęcia

Zapytaj o menu i catering

Szybki kontakt catering