Skip to main content

Oferta Lunch Service Express przygotowana przez Restaurację Trojka

To odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku i rosnące oczekiwania naszych Klientów. To nowa jakość posiłków dostarczanych bezpośrednio do Twojej firmy, pracy i domu bądź instytucji. Jesteśmy w pełni świadomi, że mają Państwo różnorodne wymagania, a każde złożone u nas zamówienie związane jest z innymi okolicznościami i miejscem oraz gustami kulinarnymi, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny.

Staramy się alby nasze posiłki zawsze były perfekcyjne

Posiadamy doskonałych specjalistów, którzy na sztuce kulinarnej znają się już od wielu lat. Przygotowane przez nas posiłki zaskoczą Państwa wysokimi walorami smakowymi oraz doskonałą jakością. Dokładamy wszelkich starań, aby posiłki docierały do Państwa zawsze na czas, były świeże i ciepłe.

Jeżeli jesteście Państwo zapracowanymi osobami, a do drzwi Waszych domów, pracy lub firm zapuka głód, jest to sygnał, że nadszedł czas na Lunch Service Express przygotowany przez Restaurację Trojka.

Restauracja Trojka

Author Restauracja Trojka

Zapraszamy do naszej restauracji Trojka na codzienne, smaczne, a przede wszystkim tanie posiłki oraz imprezy organizowane specjalnie dla Państwa, takie jak: sylwester, andrzejki, dancingi itp. oraz te, które tworzymy na indywidualne zamówienia (wesela, komunie, jubileusze, spotkania rodzinne, imprezy firmowe i wiele, wiele innych). Zabawy odbywają się w klimatyzowanych salach lub w miejscu przez Państwa wybranym! Jesteśmy przygotowani do kompleksowej obsługi cateringowej!

More posts by Restauracja Trojka
F