Skip to main content

Gastro Plan – Restauracja Trojka zapraszają

W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, w którym spotykamy się przy rodzinnym stole już bez najbliższej nam osoby. Jest to okres niezwykle trudny, czujemy pustkę w naszych sercach oraz przepełniający nas żal. Jesteśmy świadomi, że dla naszych gości jest to niezwykle trudny czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, by ostanie pożegnanie zmarłej osoby było należycie zorganizowane.
Stypa to wieloletnia tradycja. Spotkanie przy stole poświęcone pamięci zmarłej osoby, wspominaniu Jej dokonań. To chwila, gdy kontemplujemy nad sensem życia, myślimy o przemijaniu, o prawdziwych wartościach, którymi powinniśmy się kierować w życiu. Nasza restauracja posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu spotkań. Wiemy jakie elementy są ważne i jak otoczyć Państwa profesjonalną opieką.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy salę, która zostanie odpowiednio dopasowana do sytuacji. Gwarantujemy gościom spokój, wysoki komfort oraz nastrojową atmosferę. Zadbamy nie tylko o wsparcie duchowe i emocjonalne, ale również zagwarantujemy wysoki poziom oferty kulinarnej. Posiadamy bogate menu oraz dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Klienta, uwzględniając możliwości finansowe rodziny. Gwarantujemy, że wszystkie przygotowane przez nas potrawy będą cechować się bogatym smakiem, jakością oraz starannością podania.

Po ceremonii pożegnania najbliższej osoby, zaproście Państwo rodzinę i znajomych na poczęstunek w Restauracji Trojka.

Restauracja Trojka

Author Restauracja Trojka

Zapraszamy do naszej restauracji Trojka na codzienne, smaczne, a przede wszystkim tanie posiłki oraz imprezy organizowane specjalnie dla Państwa, takie jak: sylwester, andrzejki, dancingi itp. oraz te, które tworzymy na indywidualne zamówienia (wesela, komunie, jubileusze, spotkania rodzinne, imprezy firmowe i wiele, wiele innych). Zabawy odbywają się w klimatyzowanych salach lub w miejscu przez Państwa wybranym! Jesteśmy przygotowani do kompleksowej obsługi cateringowej!

More posts by Restauracja Trojka
F