Skip to main content
Przyjęcia weselne Poznań

Przyjęcia weselne Poznań

Ślub to dla każdego człowieka najważniejsze wydarzenie w życiu. Stanowi wyjątkową chwilę, w której dwoje kochających się ludzi decyduje się spędzić ze sobą resztę swojego życia. To wyjątkowy dzień, w którym każdy szczegół powinien być perfekcyjny i doskonały. Wszystkie elementy powinny komponować się w harmonijną całość, aby wydarzenie to pozostało w pamięci Państwa Młodych jak i ich gości na długie, długie lata.

Przyjęcia weselne Poznań

Restauracja na wesele w Poznaniu

Restauracja na wesele w Poznaniu

Restauracja Trojka do idealne miejsce do organizacji tej wyjątkowej uroczystości. Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoki poziom satysfakcji naszych Klientów. Doradzimy w doprecyzowaniu wszelkich elementów składowych tej uroczystości, począwszy od wyboru jednej z trzech kart menu, poprzez oprawę muzyczną. Zadbamy o perfekcyjną dekorację sali weselnej oraz pomożemy w wyborze tortu weselnego.

Nasza nowoczesna sala balowa jest przestronna, dzięki czemu goście będą mogli się komfortowo bawić aż do samego rana, a doskonale zgrany zespół kelnerów sprawi, iż poczują się Państwo niczym wyjątkowi goście.

Obsługa kateringowa wesel

Przyjęcia weselne Poznań

Obsługa kateringowa wesel

Elementem, który podkreśli całość będzie pyszna i wykwintna kuchnia. Nasi kucharze to doskonali specjaliści, a wydane przez nich posiłki zaskoczą wyrafinowanym smakiem oraz estetyką podania. Nie pobieramy opłaty korkowej!

Naszą specjalnością jest również organizacja wesel w domach weselnych. Zorganizujemy Wasze Wesele profesjonalnie, dbając o dobry catering oraz tort weselny, wyroby cukiernicze, inne… Jeśli chcecie zadbamy także o oprawę muzyczną i wideofilmowanie. Zorganizowaliśmy już wiele ceremonii weselnych. Regularnie organizujemy przyjęcia weselne poznań. Posiadamy klimatyzowaną salę i miłą obsługę kelnerską.

Restauracja Trojka

Author Restauracja Trojka

Zapraszamy do naszej restauracji Trojka na codzienne, smaczne, a przede wszystkim tanie posiłki oraz imprezy organizowane specjalnie dla Państwa, takie jak: sylwester, andrzejki, dancingi itp. oraz te, które tworzymy na indywidualne zamówienia (wesela, komunie, jubileusze, spotkania rodzinne, imprezy firmowe i wiele, wiele innych). Zabawy odbywają się w klimatyzowanych salach lub w miejscu przez Państwa wybranym! Jesteśmy przygotowani do kompleksowej obsługi cateringowej!

More posts by Restauracja Trojka
F