Skip to main content

Chrzciny Poznań

Kiedy mijają pierwsze tygodnie od narodzin malucha, wierzący rodzice zaczynają myśleć o chrzcie swojego dziecka. Jest to bardzo ważna religijna uroczystość. Dziecko zyskuje swoich rodziców chrzestnych, tak ważnych w jego życiu ludzi. Oprócz oczywistych walorów związanych z duchowym aspektem naszej wiary, chrzest stanowi również doskonałą okazję do rodzinnego spotkania i przedstawienia dziecka bliskim i krewnym. Jest to doskonała okazja, by świętować narodziny nowego członka rodziny. Warto zadbać o to, by w takim dniu emocje dorosłych nie zakłóciły spokoju dziecka.

Przyjęcia organizowane w domach często charakteryzują się sporymi niedogodnościami: zapracowani i zabiegani rodzice, pilnujący by wszystko było zgodne z planem, ograniczenia wynikające ze zbyt małej ilości miejsca przekładają się na komfort gości, a na koniec tak bardzo znienawidzone przez wszystkich sprzątanie.

Obecnie większość rodziców decyduje się na organizację przyjęcia z okazji chrztu w restauracjach. Nasza restauracja już od wielu lat organizuje tego typu uroczystości, a posiadane przez nas doświadczenie pozwala zaplanować całą uroczystość w taki sposób, by rodzice byli w pełni usatysfakcjonowani, a maluszek czuł się bezpieczny i spokojny.

Posiadamy urokliwą, klimatyzowaną salę, w której zarówno rodzice, jak i goście będą czuli się bardzo komfortowo i przyjemnie. Specjalnie skomponowane na tę uroczystość dekoracje sprawią, że pomieszczenie nabierze lekkiego i delikatnego klimatu.

Elementem szczególnie wyróżniającym naszą ofertę jest jest także bogate menu, składające się tylko ze świeżych i naturalnych składników. Zapewniamy, że podane przez nas dania będą niezwykle smaczne, zdrowe przyrządzone według naszych własnych, sprawdzonych receptur oraz podane w bardzo elegancki sposób. Zachęcamy do zaproszenia bliskich na niepowtarzalne przyjęcie, zorganizowane w Restauracji Trojka. Zatroszczymy się o wyjątkową oprawę chrzcin maluszka.

Restauracja Trojka

Author Restauracja Trojka

Zapraszamy do naszej restauracji Trojka na codzienne, smaczne, a przede wszystkim tanie posiłki oraz imprezy organizowane specjalnie dla Państwa, takie jak: sylwester, andrzejki, dancingi itp. oraz te, które tworzymy na indywidualne zamówienia (wesela, komunie, jubileusze, spotkania rodzinne, imprezy firmowe i wiele, wiele innych). Zabawy odbywają się w klimatyzowanych salach lub w miejscu przez Państwa wybranym! Jesteśmy przygotowani do kompleksowej obsługi cateringowej!

More posts by Restauracja Trojka
F